"Vyjadri sa!" - Mladí môžu meniť politiku - Zajednolano.sk

“Vyjadri sa!” – Mladí môžu meniť politiku


Načítanie mapy…

Dátum a čas
08. 09 2014 - 09. 09 2014
Celodenná

Miesto konania
Mestský úrad mesta Partizánske - veľká zasadačka


Máš svoj názor? Hľadáš spôsob, ako zlepšiť život sebe aj iným?
Pre mladých ľudí nie je situácia na Slovensku celkom Ok.
Povedz to na rovinu!

Kde?

V Partizánskom v priestoroch mestského úradu vo veľkej zasadačke sa 8. – 9. septembra 2014 sa bude konať diskusné stretnutie mladých ľudí, politikov a iných zaujímavých hostí z Tvojho mesta a blízkeho okolia. Teraz sa ich môžeš priamo spýtať, čo môžu pre teba urobiť. A možnosť sa dozvedieť, čo môžeš pre seba a ostatných vo svojom meste spraviť Ty.
Projekt „Za jedno lano“ môže byť aj vďaka tebe cestou k zmene. A to za pomoci šikovných mladých ľudí, ktorí sa neboja rozprávať o tom, čo ich trápi, hľadajú nové príležitosti, sú schopní pracovať v tíme, komunikovať v skupinách a za skupinu.
Ak sa v niečom z toho necítiš celkom doma, na tomto stretnutí tieto zručnosti môžeš získať.

Ako to prebehne?

Počas prvého dňa sa budeme rozprávať o podmienkach pre mladých ľudí v Tvojom meste. Naučíš sa spolu s ostatnými identifikovať problémy, hľadať riešenia a spôsoby, ako túto zmenu dosiahnuť. Na druhý deň sa pripravíme na diskusiu s hosťami a po ich príchode im to všetko môžeš na rovinu povedať. Oni budú vedieť, čo s tým. 

V pondelok 8. septembra začíname o 14.00, v utorok 9. septembra končíme o 19.00. Občerstvenie bude zabezpečené a pre každého, kto sa zúčastní je pripravený praktický darček.

Ak ťa projekt „Za jedno lano“ zaujme a budeš chcieť aj ďalej s nami spolupracovať, čaká ťa množstvo zaujímavých bonusov: získaš nové zručnosti, účasť na rôznych podujatiach, stretnutiach, školeniach, záverečnej konferencii a čo tak ísť na Európsku konferenciu o mládeži? Do Rigy alebo Luxemburgu?

Ozvi sa do ICM Partizánske, Bc. Mirke Liščiakovej, na tel: 0904 048 420

Projekt je podporený z programu Erasmus+ a Programov PRE MLÁDEŽ na roky 2014 – 2020 Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR.