Štartér – školenie pre ambasádorov Štruktúrovaného dialógu v SR | Zajednolano.sk

Štartér – školenie pre ambasádorov Štruktúrovaného dialógu v SR


Starter_SpisskaSobota_11_2017
Načítanie mapy…

Dátum a čas
10. 11 2017 - 12. 11 2017
12:00

Miesto konania
Penzion Apropo


Víkendovka pod Tatrami pre vás, čo máte pod 30 a radi by ste našli spoločnú reč s tvorcami politík a inými kompetentnými vo svojom meste a nielen tam. Ako na to?

Dozviete sa na Štartéri 10. – 12. novembra 2017.

Stretneme sa v Penzióne Apropo
www.penzionapropo.sk

Prihláste sa cez prihlasovací formulár:
http://bit.ly/2yvW9no
Prihlásenie cez FB udalosť nie je záväzné.

Pár info o školení a o vás, keď ho sa úspešne dostanete cez nástrahy nami kladené. Ale pokojne sa spýtajte našich ambasádorov. To bude asi najlepšie. :-)

INFO:
Ambasádor štruktúrovaného dialógu je mladý človek, ktorý ostatným mladým vo svojom meste, škole, organizácii a podobne vie vysvetliť, ako môžu zmeniť, čo sa im nepáči, vie na koho sa má obrátiť a vie aj to, ako s dôležitými a kompetentnými vo svojom meste komunikovať a povedať im o tom, čo mladí ľudia naozaj chcú. Má prax vo vedení diskusných aktivít, mapovaní a formulovaní potrieb mladých ľudí vo svojom meste. Vie motivovať ostatných, aby neboli ľahostajní a aby aspoň malým projektom prispeli k lepšiemu miestu pre život. Pri štartovaní vlastných aktivít vám, samozrejme, budeme aj po skončení školenia pomáhať.

Nezáleží na tom, či máš, alebo nemáš skúsenosti s mládežníckou politikou vo svojom meste, je dôležité, či to naozaj chceš skúsiť, či veríš, že to ide a vieš vyjadriť svoj názor aj inde, ako v komentároch na facebooku. A ideálne – máš do 30 rokov.

Štartér je vzdelávací program, akreditovaný Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu v SR a po splnení podmienok získaš osvedčenie o získaných zručnostiach a vzdelávaní. Každý rozumný zamestnávateľ a moderná vysoká škola dnes už uprednostňuje úchádzačov, ktorí majú za sebou rôzne takéto aktivity.

V prípade akýchkoľvek otázok sú tu pre Teba:
Lucia Macaláková, E-mail: lucia@zipcem.sk, +421 911 183 383,
Juliana Martinková, E-mail: sekretariat@zipcem.sk, +421 918 763 233

Združenie Informačných a poradenských centier mladých sa aktívne venuje štruktúrovanému dialógu od roku 2014. Je dôležité počúvať mladých ľudí a zabezpečiť, aby ich počúvali a rešpektovali tí, ktorí môžu ich životy meniť k lepšiemu. No a na to, sme tu my. Pomáhame vytvárať podmienky pre stretnutia s tvorcami politík, naštartovať spoločné aktivity, naučiť vás spolu komunikovať. A spolu s nami to robia aj naši ambasádori.

Školenie je podporené z programu Európskej komisie Erasmus+. Cestovné náklady, ubytovanie, občerstvenie, služby lektorov a školiace materiály budú mať naši účastníci hradené zo strany ZIPCeM.

Viac info a nás:
www.zipcem.sk
www.zajednolano.sk

Program_Starter_SpisskaSobota_11_2017

Projekt je podporený z programu Erasmus+ a Programov PRE MLÁDEŽ na roky 2014 – 2020 Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR.