Štartér – školenie pre ambasádorov štruktúrovaného dialógu | Zajednolano.sk

Štartér – školenie pre ambasádorov štruktúrovaného dialógu


Načítanie mapy…

Dátum a čas
20. 09 2018 - 22. 09 2018
12:00

Miesto konania
Hotel Panoráma a Koliba


O čom bude školenie?
1. Prečo je dôležité, aby v meste spolu hovorili mladí ľudia a tí, ktorí rozhodujú o ich živote?
2. Aké všetky možné skupiny môžu spolu v meste spolupracovať a ako?
3. Ako vysvetlím “tým dôležitým”, prečo je všetko toto potrebné?
4. Môže to vlastne zvládnuť niekto ako ja??
5. A čo ďalej s tým všetkým, čo sa naučím?

Sľubujeme odpovede na tieto otázky. Okrem toho dobrú partiu ľudí, ako si ty, kopec informácií, ale aj zážitkové aktivity a hlavne – vysvetlenie, ako toto všetko využiješ v praxi a ak budeš chcieť, aj hneď po školení. A ešte osvedčenie (inak certifikát) Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR, že si získal kompetencie v oblasti mládežníckej politiky.

Prihlás sa do 17. septembra 2018 prostredníctvom formulára:
https://goo.gl/EAnbJk

Účasť je bezplatná, ubytovanie, strava i cestovné bude preplatené. Aktivita je podporená z programu EÚ Erasmus+.. Školenie je pre účastníkov 14 – 30 rokov, žiadne predchádzajúce skúsenosti z mládežníckej politiky nie sú podmienkou.

Ešte čítaj!

A prečo by ste si mali vybrať práve Štartér? Prečítajte si, čo hovoria naší účastníci:

Emma, Žilina:
Školenie Štartér – ambasádor štruktúrovaného dialógu so ZIPCeM bolo prvé školenie ktorého som sa kedy zúčastnila. Netušila som čo ma čaká, vedela som len toľko, koľko som sa dočítala v popise. ZIPCeM mi na tomto prvom stretnutí ponúkol viac než som si mohla predstaviť. Školiteľky sú úžasné, múdre a príjemné žienky, tvoria uvoľnenú atmosféru hneď od začiatku a každý sa rýchlo osmelí. Popri jadre školenia sme si trénovali mnoho ďalších užitočných vecí ako napríklad prezentačné zručnosti alebo práca v tíme. Pri všetkých aktivitách bola jasne vysvetlená ich podstata, zámer či využitie. Ďalšia vec, pre ktorú by som ZIPCeM odporúčila je, že ich vzdelávanie je veľmi bohaté na osvojenie zručností v praxi. Teória jednotlivých úsekov je vedená popod praktické úlohy, kde si to môže človek ihneď vyskúšať. Tento formát mi osobne veľmi vyhovuje a myslím, že to platí aj pre ostatných. Je takmer nemožné zabudnúť to, čo si v skupinách priamo na školení vyskúšame. Čo sa týka organizačného zabezpečenia, nie je nič čo by som menila. Časové rozloženie programu je vyhovujúce a primerané, miesta konania sú prístupné, ubytovanie so stravou aj cestovným sú hradené… Program školenia nie je monotónny, naopak veľmi dynamický a príjemný. So ZIPCeM som nad mieru spokojná a vždy sa teším na ďalšie stretnutie!

Sandra, Kapušany: Jednoznačne by som všetkým odporučila toto školenie. Mne dalo osobne veľmi veľa. Nie len skúsenosti, rady pomoc,nabudenie,možnosť tvoriť nové projekty a posúvať sa ale aj mnoho iného. Nových priateľov a skvelé ženy babuly ktoré vám na školení odovzdajú velmi veľa.

a ešte Lenka, Olcnava:
Toto školenie vám dá absolútne všetko 😊skvelých ľudí ktorí robia to čo vy, kopec informácií a hlavne tie najlepšie školiteľky ktoré vám odovzdajú vlastne skúsenosti 😊hneď by som sa nahlásila a zopakovala si to

Ďakujeme dievčatá. ♥

Tešíme sa na vás.

Projekt je podporený z programu Erasmus+ a Programov PRE MLÁDEŽ na roky 2014 – 2020 Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR.