Štartér - školenie pre ambasádorov Štruktúrovaného dialógu - Zajednolano.sk

Štartér – školenie pre ambasádorov Štruktúrovaného dialógu


Starter_06_2017
Načítanie mapy…

Dátum a čas
26. 05 2017 - 28. 05 2017
Celodenná

Miesto konania
Hotel Eminent


Ambasádor štruktúrovaného dialógu je mladý človek, ktorý ostatným mladým vo svojom meste, škole, organizácii a podobne vie vysvetliť, ako môžu zmeniť, čo sa im nepáči, vie na koho sa má obrátiť a vie aj to, ako s dôležitými a kompetentnými vo svojom meste komunikovať a povedať im o tom, čo mladí ľudia naozaj chcú. Má prax vo vedení diskusných aktivít, mapovaní a formulovaní potrieb mladých ľudí vo svojom meste. Vie motivovať ostatných, aby neboli ľahostajní a aby aspoň malým projektom prispeli k lepšiemu miestu pre život.

Nezáleží na tom, či máš, alebo nemáš skúsenosti s mládežníckou politikou vo svojom meste, je dôležité, či to naozaj chceš skúsiť, či veríš, že to ide a vieš vyjadriť svoj názor aj inde, ako v komentároch na facebooku. A ideálne – máš do 30 rokov.

Áno? Tak sa priprav, lebo…

Štartér je školenie, z ktorého budeš odchádzať s:
– novými informáciami o tom, ako možno meniť svet okolo seba
– novými zručnosťami v komunikácii, prezentácii, práci s ľuďmi
– víziami a odhodlaním, že to proste musí ísť
– motiváciou zapojiť sa do aktivít, o ktorých si dovtedy ani nevedel
– vedomím, že si stretol tých najvýnimočnejších ľudí na svete a chceš ich vidieť zas a zas

Štartér je proste taký. :-) Opýtaj sa našich ambasádorov.

Štartér je vzdelávací program, akreditovaný Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu v SR a po splnení podmienok získaš osvedčenie o získaných zručnostiach a vzdelávaní. Každý rozumný zamestnávateľ a moderná vysoká škola dnes už uprednostňuje úchádzačov, ktorí majú za sebou rôzne takéto aktivity.
Tak už neváhaj.

Vyplň dotazník :
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScXzCIwpFcWj3Zh7Pf0Z4Ng16irUUtNAzfmMK7AK3oftiwONA/viewform

V prípade, že ho vyplníš a nebudeš môcť prísť, informuj nás. Ďakujeme.

Ak máš ďalšie otázky, kontaktuj nás:
Lucia Macaláková
lucia@zipcem.sk

Združenie Informačných a poradenských centier mladých sa aktívne venuje štruktúrovanému dialógu od roku 2014. Je dôležité počúvať mladých ľudí a zabezpečiť, aby ich počúvali a rešpektovali tí, ktorí môžu ich životy meniť k lepšiemu. No a na to, sme tu my. Pomáhame vytvárať podmienky pre stretnutia s tvorcami politík, naštartovať spoločné aktivity, naučiť vás spolu komunikovať. A spolu s nami to robia aj naši ambasádori.

Školenie je podporené z programu Európskej komisie Erasmus+. Cestovné náklady, ubytovanie, občerstvenie, služby lektorov a školiace materiály budú mať naši účastníci hradené zo strany ZIPCeM.

Projekt je podporený z programu Erasmus+ a Programov PRE MLÁDEŽ na roky 2014 – 2020 Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR.