Banská Bystrica! Vyjadri sa! - Zajednolano.sk

Banská Bystrica! Vyjadri sa!


OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Načítanie mapy…

Dátum a čas
23. 02 2015 - 24. 02 2015
Celodenná

Miesto konania
Mestský úrad Banská Bystrica


Všetkých mladých ľudí, ktorí sú/nie sú spokojní s tým, ako sa im žije v Banskej Bystrici, pozývame na diskusné stretnutie so zástupcami samosprávy mesta a inštitúcií, ktoré majú blízko k práci s mládežou a mládežníckej politike.

Prečo prísť? Pretože sa môžete porozprávať priamo s ľuďmi, ktorí (ale len spolu s Vami) môžu zmeniť situáciu v BB pre mladých ľudí k lepšiemu!

Kam prísť? Do zasadačky Mestského úradu v BB, na ulici Československej armády 26.

Kedy? Začíname 23. februára, čiže v pondelok po prázdninách, o 10.00. Končíme obedom. Na druhý deň v rovnakom čase, teda o 10.00 na rovnakom mieste. :-)

Prvý deň budete rozmýšľať, čo by ste si v BB predstavovali inak, ako by sa to dalo zmeniť, ako by ste k tomu mohli prispieť Vy sami a tak. Na konci si vyberiete niekoľko problémov, o ktorých chcete na druhý deň diskutovať s politikmi. Občerstvenie budete mať zabezpečené, rovnako aj ospravedlnenky do školy.

Príďte. Neverte tým všetkým, čo tvrdia, že AJ TAK SA NIČ NEZMENÍ.

VY máte šancu to zmeniť. Aj prostredníctvom takéhoto stretnutia.

 

Kontaktná osoba:

Lucia Macaláková

Tel: 0911 183 383

E-mail: lucia@zipcem.sk

 

Diskusné stretnutie “Vyjadri sa!” je realizované v rámci projektu “Za jedno lano/Pull together, ktorý je podporený z prostriedkov európskeho programu pre mládež Erasmus+ a Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR. 

Projekt je podporený z programu Erasmus+ a Programov PRE MLÁDEŽ na roky 2014 – 2020 Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR.