Stáže vo Švajčiarsku - Zajednolano.sk

Stáže vo Švajčiarsku


switzerland1

Máš záujem zistiť, ako sa robí verejná správa v zahraničí a navyše chceš využiť svoje nadobudnuté vedomosti vo verejnej správe na Slovensku?

YPE ti ponúka príležitosť, kde môžeš otestovať svoje skúsenosti a získať neoceniteľnú prax na platených stážach vo Švajčiarsku. Neváhaj a prihlás sa do Vzdelávacieho programu a využi možnosť ísť stážovať do Švajčiarska!

Viac o programe

– unikátny program, ktorý umožní talentovaným mladým ľuďom zo Slovenska s dobrou znalosťou nemčiny absolvovať platenú stáž v štátnych inštitúciách vo Švajčiarsku

– program je zameraný na prácu vo verejnej a štátnej správe s účelom poskytnúť mladým ľuďom unikátne skúsenosti zo zahraničia a pripraviť ich na pôsobenie na Slovensku

– stáže budú priamo zamerané na oblasti techniky, energetiky, architektúry, verejných politík a vzdelávania.

 Čo je cieľom?

Cieľom tohto programu je ponúknuť talentovaným slovenským študentom možnosť získať skúsenosti z prostredia švajčiarskej verejnej správy a jej fungovania. Študenti budú mať možnosť nahliadnuť do spravovania vecí verejných v krajine, ktorá sa umiestňuje na popredných miestach hodnotení v oblasti transparentnosti a efektívneho fungovania verejnej a komunálnej politiky.

Chceme dosiahnuť, aby šikovní mladí ľudia získali nové skúsenosti, ktoré budú schopní po návrate na Slovensko implementovať v praxi a prispieť tak k zefektívneniu a väčšej transparentnosti verejného života na Slovensku, či už budú pôsobiť v oblasti verejnej správy, politiky alebo biznisu. Stáž zároveň prinesie účastníkom nové skúsenosti, kontakty a kvalitné odporúčania uľahčujúce vstup na trh práce.

Program podporil švajčiarsky veľvyslanec amb. Christian Fotsch na Slovensku a Peter Virsik, Managing Director adidas Group Central Europe East.

Prihlás sa čo najskôr!

Pre viac info klikaj sem: http://www.ype.sk/napln-prace/stazovy-program-vo-svajciarsku/otvorene-pozicie/

Zdroj: www.ype.sk

 

Pridať komentár
Projekt je podporený z programu Erasmus+ a Programov PRE MLÁDEŽ na roky 2014 – 2020 Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR.