Erasmus robí študentský život v zahraničí ľahším - Zajednolano.sk

Erasmus robí študentský život v zahraničí ľahším


Erasmus- pict.

Spoločnosť Eurasmus bola založená v roku 2013 skupinou mladých podnikateľov, ktorý mali jediný spoločný cieľ a účel – zvýšiť mobilitu európskych študentov. Vďaka kombinácii ich inovatívnych a jedinečných nápadov sa stal projekt Eurasmus uskutočniteľným. Je to prvá platforma svojho druhu, ktorej služby pre študentov a univerzity sú kompletne bezplatné a vždy budú!


Eurasmus.com ponúka študentom 3 hlavné služby, vďaka ktorým sa stanú ich zážitky v zahraničí príjemnými a nezabudnuteľnými zároveň. Bezpečný ubytovací systém s implementovanými 72 hodinami po zaplatení, poskytuje bezpečný spôsob rezervácie a minimalizuje falzifikáty a zavádzajúce izby. Eurasmus ponúka viac ako 3000 stáží v Európskych krajinách, a to v rôznych sektoroch a spoločnostiach, čo umožňuje nájsť si ideálnu stáž pre každého.
A na záver, pre študentov je nesmierne dôležité sa ľahko a rýchlo orientovať v novom mieste ich pobytu. A preto, Eurasmus ponúka zaujímavé príručky všetkých Erasmus destinácií, ktoré zahŕňajú dôležité informácie a rovnako aj tipy priamo od študentov.
Platforma taktiež ponúka aktuálne recenzie a názory o nájomcoch, zamestnávateľoch a práci na Eurasmus.com. Okrem toho, študenti môžu kontaktovať ostatných študentov cez Eurasmus študentský portál, ktorí už danú destináciu navštívili a získať tak viac informácií a objasniť všetky neistoty, ktoré majú.

Pozrite si aj krátke video s inštruktážou: https://www.youtube.com/watch?v=QloFBlzCjCo

Viac info na http://eurasmus.com/sk/

Pridať komentár
Projekt je podporený z programu Erasmus+ a Programov PRE MLÁDEŽ na roky 2014 – 2020 Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR.