Akadémia dobrej politiky 2016 - Zajednolano.sk

Akadémia dobrej politiky 2016


akadémia

Chceš si vybudovať úspešnú kariéru vo verejnom sektore? Chceš rásť nielen po profesionálnej, ale i osobnej stránke? Chceš aj ty spoznať a pochopiť ako funguje predsedníctvo v Rade EÚ, nahliadnuť do zákulisia lobingu, zistiť akú úlohu zohráva v politike integrita a etika? Chceš kandidovať v komunálnych voľbách a naučiť sa ako správne pripraviť kampaň? Ak si aspoň raz odpovedal „áno“, Akadémia dobrej politiky je to pravé miesto pre teba!

Akadémia dobrej politiky je jedinečný vzdelávací a rozvojový program pre študentov vysokých škôl a mladých profesionálov. Taktiež je to skvelá príležitosť aj pre všetkých pracovníkov verejnej správy a ministerstiev, ktorí nechcú stáť na jednom mieste, ale naopak, chcú sa posúvať vpred a rásť. Okrem vzdelávania a osobného rozvoja Ti ponúkame aj možnosť získať praktické zručnosti a skúsenosti vďaka kvalitným stážam vo verejnej a štátnej správe či v mimovládnom sektore.

ČO TI PONÚKA AKADÉMIA?

Kvalitné workshopy a semináre pod vedením odborníkov zo Slovenska i zahraničia

Možnosť praktickej stáže na jednej z našich partnerských inštitúcií

Stretnutia s ľuďmi, ktorí tvoria politiku, pohybujú sa v lobingu na Slovensku i zahraničí, tvoria stratégie rozvoja miest a obcí, pracujú na vrcholových pozíciách v biznise a diplomacii

Hlavné témy:

Predsedníctvo Slovenska v Rade EÚ 2016

Lobing na Slovensku i zahraničí

Legislatíva – legislatívny proces, simulácia tvorby zákonov

Efektívna komunikácia

Integrita a etika

A iné

Nenechaj si ujsť príležitosť, ktorá Ti pomôže v tvojom kariérnom raste a pridaj sa tak ku komunite mladých, ambicióznych ľudí, ktorí sa chcú podieľať na zlepšovaní našej krajiny.

Prihlášku môžeš vyplniť tu: https://docs.google.com/forms/d/1PTQ0i4QAVIVjfNRSgXRLZkkGQ3Dj61LIHazqaFJsRkE/viewform?c=0&w=1

Zdroj: www.ype.sk

Pridať komentár
Projekt je podporený z programu Erasmus+ a Programov PRE MLÁDEŽ na roky 2014 – 2020 Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR.