Tvoj nápad na podnikanie sa môže premeniť na realitu - Zajednolano.sk

Tvoj nápad na podnikanie sa môže premeniť na realitu


picture

Aj ty si fanúšikom digitálnych technológií a myslíš si, že dokážeš priniesť revolúciu v technologickom svete? Tu je Tvoja príležitosť!  Visual Meta GmbH Ti ponúka možnosť premeniť Tvoj podnikateľský zámer na realitu a to vďaka druhému ročníku celosvetovej súťaže Berlin Startup Calling 2016.  

Tvoj nápad môže byť zameraný na akúkoľvek formu technológií od digitálu, mobilných systémov až po cloud systémy či počítače.

Zapoj sa a hraj o atraktívne ceny.

Komu je súťaž určená?

Zapojiť sa môže ktokoľvek vo veku 18 až 30 rokov.

 Tvoja úloha

Vypracovať prehľadnú a zaujímavú prezentáciu alebo podnikateľský plán z oblasti digitálnych technológií a vyplniť jednoduchý registračný formulár. Všetky podklady musia byť vypracované v angličtine. Tvoj projekt by mal byť inovatívny a realizovateľný.

 Čo môžeš vyhrať?

Pripravené sú ceny v hodnote 15 tisíc eur. Víťaž si odnesie 7.000 eur a získa možnosť absolvovať polročnú platenú stáž v Berlíne. Druhé miesto je honorované cenou 3.500 eur a tretie 1.750 eur. Štvrté a piate miesto bude odmenené produktami od značky Apple.

Prečo Visual Meta GmbH podporuje mladých ľudí a študentov?

Visual Meta realizuje svoje podnikateľské activity na 20 trhoch po celom svete pod značkami Shopalike, LadenZeile, UmSóLugar a Shoppala. Ich zakladatelia nikdy nezabudli, že dobrý nápad bol jediné, s čím svoje podnikanie začínali. Preto sa rozhodli podať pomocnú ruku ďalším, ktorí sa rozhodli posunúť svoje podnikateľské myšlienky na novú úroveň.

Viac informácií nájdete na: http://www.shopalike.sk/berlin-startup-calling-2016

Pridať komentár
Projekt je podporený z programu Erasmus+ a Programov PRE MLÁDEŽ na roky 2014 – 2020 Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR.