Staňte sa tvárami nášho projektu! - Zajednolano.sk

Staňte sa tvárami nášho projektu!


DSCN3258

Už sú vás stovky, ba čo viac, tisícky, ktorí ste akokoľvek vyjadrili, že chcete ťahať za jedno lano a meniť veci okolo seba. Teraz ale súrne potrebujeme vašu pomoc. Hľadáme VÁS, ktorí máte chuť a tvorivosť v krvi, no a ešte – trošku exhibicionizmu. 😉 Pripravujeme totiž nejaké propagačné materiály a chýbajú nám základné veci – fotky, ktoré upútajú, zaujmú, budú originálne a budú na nich tí najdôležitejší – VY!

Vyberte si prostredie, vyberte si ľudí, jediná podmienka z našej strany je – ťahajte za jedno lano. Niečo podobné, ako je fotka, priložená k tomuto článku.

Najoriginálnejšie fotky odmeníme balíčkom darčekov, ktoré určite využijete! No a všetky fotky, ktoré pošlete, budú mať svoje miesto v našej galérii a na Facebooku (kde budete môcť vybrať, ktorá sa vám páči najviac)a ktovie, kde všade ešte. Možno si ich ako motiváciu k ďalším aktivitám zavesíme na stenu v kancelárii. 😉

Fotografie budú použité na rôzne propagačné účely, takže zaslaním súhlasíte s ich zverejnením. Kvalita musí byť zodpovedajúca účelu použitia – grafické spracovanie, teda min 2 – 3 MB.

Pred nami sú samé krásne slnečné dni, tak ich využite a fotky nám pošlite do 30. apríla na e-mail lucia@zipcem.sk. V každom prípade – čím rýchlejšie, tým lepšie.

Už teraz ĎAKUJEME!

Pridať komentár
Projekt je podporený z programu Erasmus+ a Programov PRE MLÁDEŽ na roky 2014 – 2020 Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR.